Zimní dovolená v italských Alpách

Zimní čas, na který se mnozí z vás již jistě těší, se pomalu blíží. Čas, kdy zemi pokryje přikrývka sněhu a kdy vyrážíme za zimními radovánkami do pohádkově zasněžené krajiny. Období, kdy načerpáme novou energii a užijeme si volnost při pohledu z vrcholků hor. Nejen to čeká na ty z vás, kteří mají rádi zimní sporty, ale i na ty, které hory neustále fascinují. Překvapte svou rodinu, přítele či přítelkyni a vyberte z pestré nabídky atraktivních zimních pobytů ten pravý. Neváhejte a využijte slevy na lyžařské zájezdy do Alp! Rakousko, Švýcarsko, Itálie či Francie – výběr je opravdu široký!

Dopřejte si na zimní dovolené vše, co potřebujete pro ideální pobyt. Samozřejmostí je komfortní ubytování v blízkosti sjezdovek. V Alpách jsou sjezdovky každý den výborně připravené, upravené, dokonale zasněžené a nekonečně dlouhé. K bezchybné dovolené v Alpách jistě patří i příjemné wellness procedury, které uvolní vaše tělo i duši. Nenechejte si ujít návštěvu některé ze stylových restaurací, kde ochutnáte některou z místních specialit. Prožijte pobyt plný aktivního odpočinku v podobě lyžování či snowboardingu. Odpočiňte si na wellness procedurách a zapomeňte na starosti všedních dní.

Italské Alpy

Skvělou volbou pro vaši zimní dovolenou jsou bezpochyby italské Alpy. Výborně udržované a dlouhé sjezdovky všech obtížností patří mezi hlavní výhody. Slunečné dny, nádherná příroda, množství lanovek a vleků garantují nulové fronty. V místních restauracích si pochutnáte na tradiční italské gastronomii. Rozhodně neváhejte a vydejte se do některého z vyhlášených italských středisek, jako jsou Alta Valtellina, Friuli Skiregion či Dolomity Superski. Prožijte dovolenou v italských Alpách se vším, co k dokonalému pobytu patří.

Neváhejte a vydejte se na dovolenou do Alp a dopřejte si zasloužený odpočinek po boku svých blízkých. Čerstvý vzduch prospěje nejen vašemu zdraví, ale i zdraví celé vaší rodiny. Zapomeňte na starosti všedních dní a vydejte se za dobrodružstvím. Opusťte na chvíli města plná smogu a nadechněte se čistého horského vzduchu. Prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů a užijte si skvělé lyžování v Itálii.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.