Zakynthos – zelený klenot Řecka

Zakynthos patří mezi nejmalebnější a nejslunnější ostrovy Řecka. Je ideálním místem pro letní dovolenou, pokud si chcete užít koupání v moři v kombinaci se zajímavými výlety. Zakynthos je třetím největším největším ostrovem v Jónském moři, a díky pravidelným srážkám je pokryt bujnou vegetací a zelení. Nechte se okouzlit krásou zdejší přírody, kterou si můžete užít díky zájezdům na Zakynthos, na vlastní oči. Aktuální zájezdy na Zakynthos od různých CK naleznete například na webu www. newtravel.cz. Srovnejte jednoduše a rychle jednotlivé nabídky a vyberte si tu nejlepší online z pohodlí vašeho domova.

Užijte si příjemné chvíle nerušeného odpočinku na dlouhých písečných plážích, procházky olivovými háji, tradiční řeckou kuchyni v místních tavernách i pestrý noční život zdejších měst a letovisek! Dovolená na Zakynthosu rozhodně nikdy nebude nudná! Jsou zde také výborné podmínky pro vodní sporty – nejen pro plavání, ale také pro vodní lyžování, windsurfing a vyzkoušet si můžete také potápění.

Oblíbená letoviska Zakynthosu

Vzhledem ke své rozloze skýtá Zakynthos celou řadu zajímavých letovisek. Každé z nich je něčím charakteristické a záleží pouze na vás, jaké jsou vaše představy o spokojené letní dovolené u moře. Mezi nejoblíbenější letoviska Zakynthosu patří Kalamaki, Tsilivi, Agios Sostis, Alikanas, Alykes, Argasi, Laganas, Amoudi a Vassilikos. Ideálním způsobem, jak tyto letoviska navštívit je využít letecké zájezdy na Zakynthos, díky nimž se dopravíte na svou dovolenou velmi rychle a pohodlně.

Zakynthos se, stejně jako další ostrovy Řecka, vyznačuje příjemnou a poklidnou atmosférou, díky čemuž je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Čisté pláže, široká nabídka ubytování (hotely, apartmány, penziony) a zajímavé možnosti volnočasového vyžití, jsou pro rodiny s malými i většími dětmi ideální. Mnohé hotely navíc nabízejí animační programy, díky nimž se vaše děti zabaví a vy si budete moci užívat chvíle nerušeného odpočinku.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.