Wellness v podhůří Beskyd

Toužíte po klidném a relaxačním wellness pobytu v horách? Jeďte do Beskyd. Moravskoslezské Beskydy leží na východě naší republiky a jsou častým cílem českých i slovenských turistů. V Beskydech najdeme malebnou krajinu plnou hustých lesů, širokých luk a horských potůčků. Kouzelnou atmosféru tohoto pohoří pak dokreslují úchvatné valašské stavby a nádherná horská městečka.

Beskydy jsou protkány hustou sítí turistických a cyklistických tras, které nadchnou nejednoho příznivce těchto letních sportů. Během zimních měsíců jsou Beskydy rájem milovníků lyžování a snowboardingu. V průběhu celého roku si zde můžete užívat odpočinek v podobě wellness – prohlédněte si slevy na wellness pobyty.

Hotel Troyer

Další důležitou věcí, se kterou jsou bezesporu Beskydy spjaty, jsou wellness pobyty. V Beskydech se nacházejí dvě hlavní wellness lokality. První lokalitou jsou Velké Karlovice a tou druhou je okolí Pusteven. V těchto regionech nalezneme wellness hotely nabízející komfortní ubytování a vynikající služby. Jedním z těchto hotelů je i Hotel Troyer ležící v Trojanovicích. Tento wellness hotel se nachází uprostřed lesů v podhůří Beskyd pod horou Radhošť.

Hotel nabízí ubytování v moderních pokojích a kvalitní wellness služby. K relaxaci a oddychu slouží bazénový a saunový komplex. Bazén je tvořen i venkovní částí, která nabízí hostům nádherných pohled na okolní horskou krajinu. K uvolnění svalů a získání nové energie slouží whirpool nebo si hosté mohou vyzkoušet jednu z nabízených druhů masáží.

Sportovní vyžití

Součástí správného wellnes pobytu by měl být i pohyb. Hotel Troyer se tímto heslem řídí také a nabízí široké spektrum sportovních aktivit. Hosté si mohou vyzkoušet moderní nordic walking a projít se horskou přírodou. K zapůjčení jsou v hotelu k dispozici i elektrické dvojkolky, kola či čtyřkolky. Oblíbenou rekreační aktivitou hotelových hostů je adventure golf. Tento sport kombinuje prvky minigolfu a golfu a zabaví se u něj celá rodina.

Milovníci adrenalinu si pak mohou vyzkoušet jednu z her na laserové střelnici nebo zavítat do lanového centra, které se nachází vedle hotelu. Pokud hledáte váš vysněný jarní wellness pobyt, určitě se podívejte na stránky slevových portálů. Slevy na wellness pobyty mohou proměnit váš sen ve skutečnost.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.