Nonstop servis na kanalizace a její čištění – Kanálservis

Jestliže Vás náhle zasáhnou problémy s kanalizací, není vhodné a ani občas možné v tuto chvíli trávit čas hledáním správné firmy na internetu či v telefonním seznamu. Firmu, která dokáže s opravou kanalizace pomoci nonstop byste měli mít nalezenou pro každý případ již dopředu.

Společnost Kanálservis je spolehlivou společností zabývající se čištěním, výstavbou a opravami kanalizace již skoro 15 let. Za tuto dobu jsme pomohli již stovkám zákazníkům v nesnázích – prasknutí potrubí, ucpané odtoky, větší práce na venkovních rozvodech.

Pro čištění kanalizace používám tlakové čištění jako osvědčené, účinné  a hojně používané řešení jak havarijních, tak i standardních zákroků. Pro zjištění stavu používáme i CCTV kameru, která bez nutnosti demontáže celého potrubí umožňuje přesné nalezení defektu, který poté lokálně utěsníme či vyměníme. Pro domácí čištění např. septiku používáme i chemické prostředky na tyto účely vhodné.

Na opravy i čištění kanalizace doporučujeme sjednat si odbornou firmu, práce svépomocí v tomto případě může znamenat nepříjemné záležitosti typu vyplavený sklep, mokré stěny nebo odpad na zahradě. Vzhledem k použití speciálního náčiní je čištění kanalizace pro firmu specializující se na tuto činnost otázkou několika minut na rozdíl od mnohahodinové a často neúspěšné snahy vyřešit vše vlastníma rukama.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.