Návrhy interiérů je zajímavá práce

Návrhář interiérů je zodpovědný za design interiéru, dekorací a funkčnosti prostoru. Návrhy interiérů se vytváření pro obytné a komerční prostory a dokonce i průmyslové provozy. Designéři úzce spolupracovají s architekty a klienty a určují strukturu prostoru. Návrháři musí zkombinovat barvy, tkaninu a nábytek – musí znát materiály, mají schopnost sestavit rozpočet, dobře komunikovat a dohlížet na uspořádání, instalaci a údržbu všech objektů, které definují prostor.

Firma Apparel Box s.r.o., která se zabývá návrhy interiérů, spolupracuje i s dodavateli. Provádíme design, všechna estetická a funkční rozhodnutí, to vše většinou musí být provedeno ve stanoveném rozpočtu. Jsme schopni přizpůsobit svůj vlastní vkus s vkusem klienta. Návrhy interiérů je obtížná práce, ale pokud si vyberete dobře, jsou výsledky práce velmi uspokojivé.

Firma APPAREL zpracovává na klíč i interiéry kanceláří, restaurací nebo třeba ordinací a čekáren, ale naší doménou jsou bytové interiéry. Baví nás totiž bytové interiéry společně s Vámi vytvářet, hledat optimální řešení a realizovat originální nápady. Interiéry bytů se od sebe mohou lišit i tehdy, když jsou rozměry pokojů unifikované, jako třeba interiéry bytů na sídlištích. Udělat ze čtyř holých stěn bytový interiér, přívětivé prostředí vašeho domova, místo, kam se celá rodina těší, to je pro nás výzva. Snažíme se pochopit vaše nároky, názory i nápady a realizovat je. Učíme se od vás o bytových interiérech víc, než z moudrých knih.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.