Výkup katalyzátorů je ekologickým prvkem

Naše firma vykupuje automobilové katalyzátory. Provádíme výkup katalyzátorů s keramickým nosičem, kompletní i poškozené, ale i samotný keramický monolit. Dále vykupujeme i filtry pevných částic. Ceny jednotlivých katalyzátorů jsou aktualizovány v závislosti na cenách vzácných vzácných kovů na světových burzách, ceny na burze se mění každý den.

Problematice autokatalyzátorů se zabýváme již několik let. Za dobu působení jsme nashromáždili mnoho důležitých zkušeností a informací. Pro nakládání s odpady máme veškerá oprávnění a povolení. Na vykoupený katalyzátor Vám vystavíme příslušný doklad.

Katalyzátor výfukových plynů snižuje množství škodlivin ve výfukových plynech tím, že usnadňuje chemické reakce látek v nich obsažených. Nejefektivnější trojcestné katalyzátory se používají u zážehových motorů, ovšem s nástupem platnosti přísnějších emisních norem (Euro 4 a vyšších) došlo k vývoji i u vznětových motorů v podobě systému selektivní katalytické redukce (využívající katalyzátor) a recirkulace výfukových plynů.

Pro více informací na výkup katalyzátorů nás kontaktujte.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.